Informacje handlowe +48 32 441 63 46
  Kontakt telefoniczny +48 32 441 63 46
 
COMPUTING  /  Serwery Cloud  /  17 - Projektowanie datacenter  /  Ustanawianie systemów Business Continuity (Ciągłości Biznesowej)

17.09 Ustanawianie systemów Business Continuity (Ciągłości Biznesowej)

Plan Business Continuity (BCP) jest dokumentem który zawiera informację oraz działania podejmowane w przypadku destrukcyjnych lub szkodliwych zdarzeń. Im bardziej BCP jest szczegółowy, tym mniejsze będą niedogodności, które jakakolwiek przyczyna wewnętrzna lub zewnętrzna mogłaby spowodować firmie. BCP jest więc skupiony na procesach biznesowych, na możliwych przyczynach które mogą powodować zmniejszenie operacyjności firmy oraz ich rozwiązaniach.

Na Forpsi Cloud Computing, ciągłość oferowanej usługi jest gwarantowana poprzez całkowicie redundantne i synchronicznie replikowane środowisko Cloud. Ciągłość Twojego biznesu jest więc już zagwarantowana, w przypadku awarii jednego lub więcej węzłów sprzętowych infrastruktury Forpsi Cloud Computing, i jest już wliczona w koszty. Oferta Forpsi Cloud Computing jest także pełna narzędzi jakich jak balansery (load balancing) lub serwery kopii bezpieczeństwa, które umożliwią Ci zapewnić ciągłość Twojego biznesu nawet w przypadku gdzie problem wystąpi na jednym lub więcej aktywowanym przez Ciebie Serwerze Cloud .
Forpsi Cloud Computing then zatem oferuje Ci najlepsze warunki niezawodności oraz ciągłości usługi przy minimalnych kosztach. Kolejną możliwością oferowaną przez Forpsi Cloud Computing na potrzeby Business Continuity, jest aktywacja Twojej infrastruktury w kilku Datacenter w różnych lokalizacjach, znajdujących się we Włoszech oraz innych krajach Europy, tak by infrastruktura była aktywna także w przypadku awarii całego Datacenter.