BACKUP > Backup > 1 - Usługa Cloud Backup > Ogólne informacje o usłudze Cloud Backup

1.1 Ogólne informacje o usłudze Cloud Backup

Usługa Cloud Backup pozwoli Ci na stworzenie Konta Backup używanego podczas logowania do Panelu Administracyjnego Backup w celu konfiguracji serwerów, na których możesz zaplanować tworzenie kopii bezpieczeństwa danych.Dostępne plany taryfowe (zużycie na podstawie taryfy i taryfy pakietowej) różnią się ilością Backup Agents i powierzchnią storage przewidzianą na kopie bezpieczeństwa; ruch przychodzący i wychodzący, generowany przez wykonywanie i przywracanie aktywnych kopii z backupów jest wliczony i nielimitowany. Z Panelu Kontrolnego Bakcupu użytkownik może skonfigurować Serwery i zaplanować tworzenie kopii zapasowych, określając jakie dane (pliki, foldery, pliki systemowe ...) wybrać, oraz ustalić okres przechowywania danych i harmonogram wykonywania backupów. Kopie zapasowe, które są tworzone jako incremental-forever : zachowują pełną kopię danych (zaktualizowane z zgodnie z określonym okresem przechowywania) i rejestrują tylko zmiany danych.

Aby utworzyć kopię (Job) Serwera wystarczy wykonac kilka prostych kroków: Kiedy wszystkio powyższe zostanie ukończone, system automatycznie utworzy backup dysku głównego Serwera (CloudServerBackup).

Z poziomu Panelu Kontrolnego Backupu możesz stworzyć i dostosować podstawowe potrzeby backupu, podąrzając za kilkoma prostymi i łatwymi krokami. W każdym momencie możesz przywrócić backup na Serwer z Panelu Kontrolnego Backupu.