Informacje handlowe +48 32 441 63 46
  Kontakt telefoniczny +48 32 441 63 46
 
COMPUTING  /  Serwery Cloud  /  3 - Tworzenie i konfigurowanie serwerów Cloud  /  Tworzenie i konfigurowanie serwera Cloud

3.01 Tworzenie i konfigurowanie serwera Cloud

 UWAGA: Przypominamy, że istnieje limit 30 Serwerów Cloud (Smart i Pro), które mogą być aktywowane dla każdego nowego konta. Jeśli zaistnieje potrzeba aktywacji większej ilości Serwerów Cloud, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta ([email protected]).
Aby utworzyć Serwer Cloud za pomocą panelu należy wykonać następujące kroki:

Po zalogowaniu się do panelu kliknij na "CLOUD Computing".Następnie kliknij przycisk "Utwórz Nowy Serwer Cloud"W tym miejscu otworzy się strona, na której będziesz mógł określić parametry swojego serwera Cloud. Po zatwierdzeniu wyborów, w przeciągu kilku minut uzyskasz dostęp do stworzonego serwera.

Zanim uzyskasz dostęp do serwera Cloud musisz poczekać na zakończenie operacji tworzenia. Jest to spwodowane tym, że żądane operacje są wykonywane w różnych Datacenterach zgodnie z ich zgłoszeniem. W celu zobaczenia postępu w wykonywaniu poszczególnych operacji należy kliknąć stronę LOG-ów na zakładce "Logi operacji - Wyświetl logi i zadania"w górnej części panelu.

Następnym krokiem jest wybór nazwy i hasła powiązanych z serwerem Cloud.
Zobacz także
Wybór nazwy i hasła