Informacje handlowe +48 32 441 63 46
  Kontakt telefoniczny +48 32 441 63 46
 

3.2.5.1 Dodawanie twardego dysku Przewodnik po usłudze Serwer Cloud Pro

Użytkownik w każdej chwili ma możliwość dodania kolejnych dysków twardych (maksymalnie do 3). Wysokoą wydajność oraz bezpieczeństwo usług zapewnia technologia SAN, podwójne dyski i kontrolery RAID oraz automatyczny system replikacji danych. Dyski mogą mieć pojemność do 500GB. Zamawiamy krokach co 10 GB. Każdy kolejny dysk wymaga formatowania (pierwszy standardowo jest formatowany). Formatowanie dysku nie wymaga wyłączenia serwera.

Należy pamiętać, że usunięcie takiego dysku jest równoznaczne z usunięciem bezpowrotnie wszystkich danych na nim zapisanych.
 
 Opisane czynności mają charakter wyłącznie przykładowy: niewłaściwe użycie lub wykorzystanie bez należytej staranności i umiejętności, może spowodować częściową i/lub całkowitą utratę danych, a w niektórych przypadkach może zakłócić prawidłowe działanie serwera wirtualnego. Korzystanie z instrukcji bez odpowiednich umiejętności nie jest zalecane. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy lub wyrządzone szkody, wynikające z korzystania z tych wytycznych.