Partner > 12 - Zaawansowane Funkcje > Jak wyeksportować dane do Excel (.xls), Word (.doc) i .csv

12.2 Jak wyeksportować dane do Excel (.xls), Word (.doc) i .csv

Wszystkie dane zawarte w Panelu Partnerskim oraz w związanych z nim tabelach mogą być eksportowane, zapisane w pliku o formacie .xls, .csv lub .doc i zapisane na komputerze klienta.

  • W celu eksportu danych z tabeli do pliku o formacie .xls (format plików dla programu Excel z pakietu Microsoft Office) należy kliknąć ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu tabeli oraz potwierdzić proces zapisywania pliku poprzez okno w przeglądarce.
  • W celu eksportu danych z tabeli do pliku o formacie .csv (comma-separated values - plik tekstowy używany do importowania oraz eksportowania danych, zazwyczaj kompatybilny z każdym oprogramowaniem lub platformą zarządzania danych) należy kliknąć ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu tabeli oraz potwierdzić proces zapisywania pliku poprzez okno w przeglądarce.
  • W celu eksportu danych z tabeli do pliku o formacie .doc (format plików dla programu Word z pakietu Microsoft Office) należy kliknąć ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu tabeli oraz potwierdzić proces zapisywania pliku poprzez okno w przeglądarce.