Informacje handlowe +48 32 441 63 46
  Kontakt telefoniczny +48 32 441 63 46
 
COMPUTING  /  Serwery Cloud  /  3 - Tworzenie i konfigurowanie serwerów Cloud  /  Jak zainstalować pakiet językowy (Windows Server 2008 R2)

3.04.1 Jak zainstalować pakiet językowy (Windows Server 2008 R2)

Serwery Cloud z systemem operacyjnym Windows Server 2008 R2 są dostarczane w wersji angielskiej.
Aby zainstalować pakiet językowy na Windows Server 2008 R2 musisz wykonać poniżej przedstawione kroki:
  1. Pobrać pakiet z oficjalnej strony Microsoft, który można znaleźć pod następującym linkiem. Wybierz język z rozwijalnego menu "Wybierz język" oraz kliknij na "Pobierz". Otworzy się strona na której rozpocznie się pobieranie pakietu językowego, poczekaj aż pobieranie się zakończy.
  2. Jeśli plik masz pobrany na swój komputer (a nie bezpośrednio na Serwerze Cloud), możesz go przenieść na serwer Cloud z pomocą dostępu przez zdalny pulpit (RDP), przy użyciu funkcjonalności kopiuj/wklej. Następnie uruchom instalację programu klikając dwa razy na plik pakietu. Poczekaj do końca instalacji.

    Windows-server-2008-r2-Italiano.jpg
  3. Po zakończeniu instalacji kliknij na "Start", następnie "Control Panel" i następnie na "Change Display Language" w sekcji "Clock, Language and Region". Spowoduje to otwarcie okna w zakładce "Keyboards and Languages" gdzie znajduje się rozwijalne menu "Choose a Display Language"; wybierz Polski oraz kliknij na "OK".

    Windows-server-2008-r2-Italiano-Control-Panel.jpg
  4. Aby uaktywnić nowe ustawienia językowe, konieczne będzie ponowne uruchomienie serwera. Przy kolejnym logowaniu do serwera, będzie on już w Twoim języku.