Informacje handlowe +48 32 441 63 46
  Kontakt telefoniczny +48 32 441 63 46
 
COMPUTING > Private Cloud > 1 - Usługa Private Cloud > Opis usługi Private Cloud

1.1 Opis usługi Private Cloud

W  Private Cloud użytkownik ma możliwość zamówienia usług z  konfiguracją takich zasobów jak (vCPU, RAM HDD) oraz sieci (wirtualna sieć, prywatne adresy IP). Usługą można zarządzać poprzez konsolę vMware vCloud Director uruchamianą w przeglądarce internetowej. Pozwala ona stworzyć i zarządzać wirtualnym Data Center z możliwością konfiguracji ustawień Firewall'a, Ballancer'a oraz połączeń poprzez VPN.

Przeznaczona jest do zastosowań wymagających dużych mocy obliczeniowych oraz generujących wysoki ruch, dlatego oparta jest na: sieci o przepustowości 10 Gbit/s, serwerach z procesorami najnowszej generacji pracujących z wysoką częstotliwością, redundantne magazynowanie danych (osobne datacenter) w trybie synchronicznym.Zarządzanie zasobami, tworzenie serwerów i sieci odbywa się za pomocą konsoli internetowej VMware vCloud Director zabezpieczonej loginem i hasłem.
 
  Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z obsługą klienta.
  UWAGA: przypominamy, że chcąc stworzyć serwer Cloud za pomocą szablonów systemu operacyjnego Microsoft dostarczanych przez FORPSI należy w celu aktualizacji danych skontaktować się z działem obsługii klienta.