Wybierz usługę

 

Changelog - Main Service [English version]

30/07/2016 - v 1.3.0.0 - Production build

11/07/2016 - v 1.2.9.0 - Production build

  • NEW - New available template: Windows 2012 R2 64bit - RDS (5/10/15/30 CAL)
  • FIX - Minor fixes.
 

Wyróżnione

Cloud Computing - 1.1 Ogólny opis usługi Aruba Cloud Computing

Cloud Computing to wszystkie technologie, które pozwalają użytkownikowi na korzystanie z zasobów (hardware, middleware, software), niezależnie konfigurowalne (on-demand, self-service), mając możliwość wyboru, a następnie usługa jest opłacana zgodnie z określonymi potrzebami.

Private Cloud - 1.1 Opis usługi Private Cloude

W Private Cloud użytkownik ma możliwość zamówienia usług z  konfiguracją takich zasobów jak (CPU, RAM HDD) oraz sieci (wirtualna sieć, prywatne adresy IP). Usługą można zarządzać poprzez konsolę vMware vCloud Director uruchamianą w przeglądarce internetowej. Pozwala ona stworzyć i zarządzać wirtualnym Data Center w arubacloud.pl.

Backup - 1.1 Ogólne informacje o usłudze Cloud Backup

Z poziomu Panelu Kontrolnego Backupu możesz stworzyć i dostosować podstawowe potrzeby backupu, podąrzając za kilkoma prostymi i łatwymi krokami. W każdym momencie możesz przywrócić backup na Serwer z Panelu Kontrolnego Backupu.

Object Storage - 1.1 Ogólne informacje o usłudze Object Storage

Usługa Object Storage oparta jest o model IaaS (Infrastructure as a Service) i pozwala na przechowywanie i archiwizowanie wszystkich danych, które chcesz, bez ograniczeń pojemności i całkowicie bezpiecznie. Object Storage jest kompatybilne z API S3 i może być używane wspólnie przez podłączonych klientów.

Domain Center - 2.1 Domena

Usłluga Domen pozwala na rejestrowanie/transfer nazw domeny za pomocą panelu zarządzania, używając środków dostępnych na koncie.
Dla każdej domeny, która została zarejestrowana/przetransferowana można zamówić dodatkowe usługi (Automatyczne odnowienie i Whois Privacy) oraz wybrać czy ma być używany Cloud DNS (usługa zarządzania DNS) czy też własny.

Monitoring - 1.1 Ogólny opis usług monitoringu serwerów Cloud

Jest to płatna usługa umożliwiająca monitorowanie i kontrolę posiadanych przez użytkownika usług Cloud takich jak: serwery Cloud, domeny, DNS, bazy danych oraz wszelkich zasobów dostępnych poprzez publiczny adres IP.